شهرام حقیقت دوست (هنرمند محبوب ایرانی)
شهرام حقیقت دوست (هنرمند محبوب ایرانی)
برای یک کار هنری می‌بایست دریچه‌ی دریافت را آنقدر گسترده کنی که حتی از یک کودک در حال بازی هم برداشت کنی، یاد‌ بگیری و بیاموزی.

 

 

ایرانیان‌موفق (SIONA): تعریف "شهرام حقیقت دوست" از واژه‌ی "موفقیت"!

من همیشه با این موضوع مشکل داشتم و دار چون بحث به سمت خودگویی و خودخواهی می‌رود واز اون جایی که آدمی نیستم که بخوام زیاد در مورد خودم توضیح بدم و اصلاً این کار رو هم بلد نیستم شاید کمتر مصاحبه می‌کنم.

من فکر می‌کنم هر آدمی به خاطر نوع نگاه و سرشتش خودش، خودش رو موفق نمی‌دونه! شاید از زاویه‌ی دید دیگران موفق به‌ حساب بیای و تو رو به‌ عنوان الگو در ذهنشون قرار بدن ولی اصولاً این نمی‌تونه از سمت خود فرد هم قطعیت داشته باشه... موفقیت یک کلمه کاملاً نسبی است. اینکه تو نسبت به کی، چه چیزی و یا چه شرایطی موفقی!

در شرایطی یک هدفی رو درنظر می‌گیری و به سمتش تلاش می‌کنی و براش انگیزه داری و در عین حال برای بدست آوردنش شاید با مشکلاتی روبرو بشی، مقایسه شوی و یا مقایسه بکنی خودت رو با آدم‌ها و یا شرایط مشابه، حسادت، رقابت و وجود همه‌ی اون چیزاهایی که تو باید انتخابشون بکنی تا تو رو به جلو ببره و به هدف انتخابی‌ات نزدیکتر... عده‌ای خسته می‌شن و از هدف دور، برخی هم درست به پیش می‌روند... ماندن در این مسیر و رسیدن به هدف مورد نظر شاید به نوعی موفقیت شمرده بشه... این تعریف کلی من برای موفقیت است.  

 

ایرانیان‌موفق (SIONA)‌: خودتون‌رو در تئاتر موفق‌تر می‌دونید یا در سینما و تلویزیون!

من هنوز خودم رو آدم کاملاً موفقی در این حرفه نمی‌دونم... تنها چیزی که می‌دونم اینه که کارم رو به شدت دوست دارم و با تمام مشکلاتی که وجود داره در این حرفه که بوجود آورنده‌ی بخش عمده‌ی آن مربوط می شود به مدریتش در طی این چندسال، تمام سعی و تلاشم را در هر یک از زمینه های تئاتر، تلویزیون و سینما برای رسیدن به موفقیت انجام می‌دهم.

 

 

<