جناب آقای علیرضا اصفهانی "کارآفرین موفق ایرانی"
جناب آقای علیرضا اصفهانی "کارآفرین موفق ایرانی"
پایگاه خبری ایرانیان موفق، گفتگویی با جناب آقای علیرضا اصفهانی، ریاست مجموعه تفریحی- ورزشی "حس خوب زندگی " به عنوان یک ایرانی موفق داشته است، متن گفتگو به این شرح است:

 

توضیحی در رابطه با زندگی شخصی و فعالیت‌هایی که تا به امروز انجام دادید می‌فرماید؟

من در خانواد‌ه‌ای که پدر و مادر هر دو تبریزی بودند متولد شدم. پدر از خانوادۀ زین‌العابدین اصفهانی از تاجرین بزرگ تبریز و نسب خانوادۀ مادری به قاجار می‌رسید.

پدرم به دلیل ناراحتی قلبی که مادرزادی بود انسانی بسیار محتاط بودند همیشه ما را به احتیاط دعوت می‌کردند، ولی من جسارتم را از بچگی از مادر بزرگوارم که همیشه حامی من بود یاد گرفتم. در سن شانزده سالگی در سه ماه تعطیلی تابستان در یک کارخانۀ سه ستاره که کفش‌های پلاستیکی و دمپایی تولید می‌کردند مشغول کار شدم، آن زمان روزی ده ریال حقوق می‌گرفتم و در همان سال اول در بخشی که کار می‌کردم سرپرست شدم.

دوران دبیرستان را که گذراندم در همان سال اول وارد دانشگاه شدم و در همون سن‌ و سال خبرنگار افتخاری اطلاعات کودکان بودم که کارهایی از قبیل طراحی جدول انجام می‌دادم و به عنوان خبرنگار در جلسات روزنامه و مجله شرکت می‌کردم و با نویسندگان بزرگ در ارتباط بودم و در تیم بستکبال مدرسه، دانشگاه و دوران خدمت نیز عضو بودم و در مسابقات خارجی بسکتبال ارتش هم شرکت کردم. به دلیل قدم که برای بسکتبال کوتاه بود نوع رشته‌ام را تغییر دادم. زمانی‌که تازه ازدواج کرده بودم و زندگی مشترک‌مان را در اراک شروع کردیم، در سن 24 سالگی رئیس کارگاه هپکو اراک بودم. همسرم بزرگترین حامی من بود و تا به امروز خیلی خوب زندگی کردیم و تمامی داشته‌هایمان مشترک هستند.

 

 

آیا در طول این مسیر طی شده، جایی بود که احساس شکست کنید!؟

در زندگی ورشکستگی را تجربه کردیم و پستی