جناب آقای فریدون قربانیان (کارآفرین موفق ایرانی )
جناب آقای فریدون قربانیان (کارآفرین موفق ایرانی )
آقای قربانیان مهمان پایگاه ایرانیان موفق هستند. با احساس خرسندی از حضور گرم ایشان، ماحصل این گفتگو را در زیر مشاهده می‌کنید.

 

فریدون قربانیان مدیرعامل تنها شرکت سهامی عامی هستند که انحصاراً در وضع انرژی‌های نو فعالیت می‌کنند و اولین توربین بادی محور افق ایران را با 2 سال کار شبانه‌روزی از طراحی تا ساخت، نصب و راه‌اندازی به انجام رسانیده است.

ایشان همچنین قائم مقام شرکت شبکۀ بادران می‌باشد. اولین شرکتی که در تاریخ 06/06/1390 مجوز بازاریابی شبکه‌ای را گرفت و در حال حاضر 170 هزار نفر بازاریاب مشغول بکار دارد.

این مجموعه شامل سه کارخانه می‌باشد که در زمینه‌های آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی و چرم فعالیت می‌کند و در حال حاضر حدود 30 شعبه رسمی و نزدیک به 50 یا 60 شعبۀ در دست احداث دارد. همچنین دارای یک برند تحت عنوان "دکتر B" می‌باشد که در زمینل غذا و فست فود در تلاش است تا آینده‌ای نزدیک (حداکثر تا 6 ماه دیگر) در سراسر ایران شعبه دایر کند.

 

درخصوص نحوه کار در بادران توضیح می‌‍‌دهید که آیا کارها مربوطه به هم هستند یا تفکیک شده است؟

 در بادران همه چیز بهم مربوط می‌شود. مثلاً فرض کنید اگر آموزشی می‌گذاریم آموزش در زمینه فروش است نه آموزش جوشکاری در بحث دکتر B، بچه‌ها می‌آیند خرید می‌کنند، غذایی می‌خورند. همزمان هم پورسانتشان را می‌گیرند و هم آموزش‌های اولیه را به بازاریاب‌های جدید ارائه می‌دهند و با محیط و نحوه کار آشنا می‌شوند.

یعنی بدین‌صورت که آن‌جا، هم  محل تولید و تحویل کالا است و هم شعبه‌ای از آن.

  

پس نتیجه می‌گیریم در کار شما هم می‌توانیم یک بازاریاب باشیم و هم فرد خاصی را بازاریاب کنیم!

 بله دقیقاً، قصد ما در درجه اول فروش محصول است. محصولاتی که با کیفیت خوب و قیمت مناسب متفاوت هستند.

اصل network در دنیا این ا‌ست که فروش محصول به روش سنتی، یعنی در دست گرفتن کاتالوگ و رفتن به درب مغازه‌ها و گرفتن سفارش از مغازه‌دار نباشد. بلکه هر کسی خودش با اطرافیان درجه اولش در هر محیطی که هستن